Online Diyet

Online diyet, günümüzde her geçen gün artan kilo sorununun çözümlenmesinde belirli mekan ve zamanda kısıtlanmadan sizin için daha uygun bir zamanda size özel beslenme planlama çalışmasıdır. Kısıtlı zaman ve ulaşım zorluğu nedeniyle sağlıklı beslenme ve kilo verme konusunda bilinçsiz uygulamalar yerine online diyet kolaylığını tercih etmeniz sizin için doğru bir adım olacaktır. Eğer sizde yoğun çalışıyorum, diyetisyenle görüşmek için vakit bulamıyorum ya da ev hanımıyım çocuklar dolayısıyla evden çıkamıyorum ama sağlıklı beslenme ve diyet yapmak istiyorum diyorsanız online diyet tam da size uygun bir uygulamadır. 
Online diyet nasıl bir sistemdir?
Online diyet sistemi, sayfamızda bulunan online diyet kısmından bilgi formunu doldurmanız ve istenilen tahlilleri yaptırmanız ile başlayan bir sistemdir. Daha sonra size uygun randevu saati belirlenerek sorularınız ve işleyiş hakkında detaylı bilgi almanız sağlanır. 
Online diyet size zaman ve ulaşım sıkıntısı yaşamadan sağlıklı beslenme ve diyet planlamanızı öğrenmenizi, ihtiyaç duyduğunuz anda diyetisyeniniz ile iletişime geçmenizi, ve diyette en çok karşılaşılan sorunlardan olan motivasyon düşüklüğünde size uzman desteği vererek diyete devam etmenizi sağlar.
Online diyet kapsamı?
Bu program 4 haftalıktır. Kilo verme-alma durumunuza göre listede değişikliğinin yapılması ile devam eder. 
Diyet programımız süresince yediklerinizin çeşidi, miktarı ve hangi saatlerde yenildiğini içeren beslenme günlüğü tutmalısınız.
Program için ihtiyacınız sadece kilo ölçmeniz için tartı ve bel çevresi- boy ölçümü için mezuradır.