Online Randevu

Online diyete başlama kararı ile sağlıklı ve hafif bir yaşam için ilk adımı atmış oldunuz. Aşağıda görmüş olduğunuz form sağlıklı beslenme ve kilo verme yolculuğunda diyetisyeninizin sizi tanıması ve size uygun beslenme planı hazırlaması için oluşturulmuş bir formdur. Online diyete başlarken yapmanız gerekenler kan tahlili, sizi ve beslenme alışkanlığınızı öğrenmemiz için takip formunu doldurmaktır.

Bunların dışında yapmanız gerekenler: Haftada 1 defa düzenli olarak görüşebileceğimiz bir zaman belirlemek, düzenli olarak aynı tartıda haftada bir ölçüm yapmak, size özel hazırlanan beslenme planlarını uygulamak.

Online diyet sistemi nasıl ilerliyor?

Siz yapılması gereken tahlilleri yaptırıp ve formu doldurduktan sonra biz sizinle ilgili değerlendirme yaparak sizinle iletişime geçiyoruz ve online diyet sisteminin nasıl olacağı konusunda size bilgi veriyoruz. Görüşmemizde ihtiyacınıza göre alacağınız danışmanlık hizmetinin süreci size ayrıntılı olarak anlatılmaktadır. Belirlenen randevu saatinde diyet öncesi sormak istedikleriniz veya eklemek istediklerinizi görüşmede aktardıktan sonra size özel beslenme planınız mail yoluyla size ulaştırılır. Daha sonra haftalık görüşmeler ve beslenme takipleri ile devam edilir.

! Unutmayın diyet bireye özgüdür ve her bireyin enerji gereksinimi, fizyolojik durumu farklıdır. Sizler de kendinize özel beslenme planı ile sağlıklı bir yaşam geçirmek istiyorsanız formu doldurarak ilk adımı atın.

Kişisel Bilgiler

İletişim Bilgiler

Hastalık Durumu

Yemek Yeme Düzeni - Aktive - Günlük Yaşam

Diyet ve Beslenme Sorunları